Головна/

Каталог

Плитка для коридору

Фільтр
Ціна, грн
Розмір1
Наявність зразка
Акційні
Колір
Матеріал
Форма
Країна
Дизайн
Поверхня
Тип малюнку
Клас стійкості до стирання
Морозостійкість
Ректифікат
Призначення
Технічні особливості
Формат
Варіативність
Структурна
Застосування
Знайдено товарів: 0 для вхідної зони Відмінити все

Замовити плитку для коридору можна в інтернет-магазині Plytkar. Каталог включає більше трьох сотень різновидів плитки для підлоги, а також варіанти настінного покриття. Працюємо щодня з 9.00 до 21.00. Покупець отримує можливість замовити три зразки плитки у подарунок. Ретельно упаковуємо посилки, додатково укомплектовуємо їх дерев'яними латами. Обробляємо замовлення протягом години з моменту їх надходження.

Яку плитку для коридору краще купити

 

Щоб покриття прослужило довго та якісно, ​​воно повинно мати такі характеристики:

 

  • Зносостійкість. Підлога в коридорі легко дряпається взуттям та важкими предметами, піддається дії хімікатів (вуличних, якими обробляють дороги взимку, та домашніх засобів побутової хімії, які використовують при прибиранні). Тому для передпокою краще вибирати облицювання з категорією міцності не менше ніж 3.
  • Нековзка поверхня. Коефіцієнт тертя для плитки для підлоги повинен становити не менше 0,75. Це дозволяє не послизнутися на покритті навіть у тому випадку, якщо воно вологе, що особливо актуально у дощ та сніг.
  • Твердість. Оздоблення має бути досить твердим і міцним, щоб витримувати підвищені механічні навантаження. Гарне рішення - купівля покриття з твердістю 6-7 за Моосовою шкалою.
  • Вологостійкість. Плитка в хол повинна мати низьку пористість, щоб вбирати мінімальну кількість вологи. В іншому випадку покриття швидко втратить свої властивості.

 

Переліченими характеристиками мають три типи плитки: керамічна, керамогранітна та клінкерна. Саме ці види оздоблювальних матеріалів найчастіше використовують для оформлення інтер'єру передпокою.

Кераміка

 

Найпоширеніше покриття для підлоги. Використовується не тільки в коридорах, а й у ванних кімнатах, кухнях та балконах. Надійна, міцна та довговічна. Легко переносить коливання температури. Підходить для стін. Дозволяє втілити практично будь-яку дизайнерську ідею. Малюнок з часом може стертися, але якості плитки це не позначиться.

Керамограніт

 

Найкраща плитка в передпокій, яку можна купити для квартири в багатоповерховому будинку. Відмінно витримує навантаження житлового будинку та комерційних приміщень із високою прохідністю. Належить до матеріалів екстра-класу, має підвищену міцність і зносостійкість у порівнянні з керамікою. Дизайн не такий різноманітний, як у керамічної плитки, а ціна на порядок вища.

Клінкер

 

Глазурована плитка для холу, що обпалюється за дуже високих температур. Дуже зносостійка, морозо-і вологостійка. Добре переносить обробку навіть агресивними миючими засобами та високі навантаження. Експлуатаційні характеристики такі високі, що цю плитку використовують у приміщеннях, що межують з вуличним холодом, а також обробляють нею сходинки та фасади будівель.

Де придбати плитку в коридор

 

Підлогове покриття передпокою щодня витримує високі навантаження, контактує з вуличним брудом, піском, пилом, підборами взуття, колесами дитячих колясок чи велосипедів. Тому для обробки коридору повинні використовуватися зносостійкі матеріали, здатні переносити жорсткі умови експлуатації. Плитка для коридору - найпрактичніше покриття. Замовити підлогову та настінну плитку для коридору можна в інтернет-магазині Plytkar. Ми пропонуємо великий вибір товарів, доставку в будь-яке місто України, можливість здійснити передплату через систему LiqPay або сплатити замовлення при отриманні в поштовому відділенні.

FAQ
Відповідаємо на питання
Як замовити плитку?
Доставка. Загальнi умови
Як вибрати малюнок?