Головна/

Каталог

Клінкер

Фільтр
Знайдено товарів: 0 клінкер Відмінити все
Ціна, грн
Розмір1
Наявність зразка
Акційні
Колір
Матеріал
Форма
Країна
Дизайн
Поверхня
Тип малюнку
Клас стійкості до стирання
Морозостійкість
Ректифікат
Призначення
Технічні особливості
Формат
Варіативність
Структурна
Застосування
Знайдено товарів: 0 клінкер Відмінити все

Клінкерна плитка - практичний, візуально привабливий і легкий укладання оздоблювальний матеріал, який можна недорого замовити в інтернет-магазині Plytkar. Ми відвідуємо міжнародні виставки, щоб відстежувати тренди у світі плитки, та поставляємо в Україну нові колекції одразу після їхньої презентації на світовому ринку. Доставляємо товари до будь-якого міста України. Працюємо з 9.00 до 21.00 щоденно, опрацьовуємо замовлення протягом години з моменту їх оформлення. Вивчити наш асортимент можна у каталозі сайту.

Властивості клінкеру

Клінкер виготовляють з особливої ​​тугоплавкої сланцевої глини та обпалюють при температурі від 1200 до 1500 °C. Кінцевий продукт має такі властивості:

 

  • Міцність. Матеріал має високу опірність стиску, не деформується і не кришиться.
  • Морозостійкість. Витримує безліч циклів заморожування та розморожування без зміни технічних характеристик.
  • Стійкість до дії хімічних речовин (зокрема агресивних). Клінкер можна мити будь-якими засобами, що очищають.
  • Вологостійкість. Показник поглинання вологи не перевищуе 6%.
  • Зносостійкість. Клінкер не боїться механічних навантажень, не дряпається та не тріскається.

Перелічені якості визначають вартість клінкеру: це не найдоступніший матеріал, але його якість і довговічність легко окуплять вкладення в облицювання на етапі будівельних і оздоблювальних робіт.

Клінкерна плитка: яку купити?

Розрізняють три основні види клінкерної плитки.

  1. Облицювальна. Завдяки зносостійкості використовується в основному як покриття для підлоги на сходах, ганку, в коридорі або на балконі.
  2. Технічна. Являє собою вуличний різновид плитки. Використовується для обробки садових доріжок, тротуарів, сходів. Має широку палітру, характеризується високим рівнем морозостійкості та стійкості до механічних навантажень.
  3. Водостійка. Використовується в гідротехнічних спорудах (наприклад, при обробці басейну, фонтану, бані). Легко переносить постійний контакт із водою, не відшаровується і вбирає вологу.

Клінкерна плитка для складних архітектурних форм виготовляється на замовлення з урахуванням вимог клієнта.

Клінкер відрізняється також способом формування: він може бути ручним, пресованим та екструдованим. Пресований має рівну поверхню і найбільше підходить для укладання на підлогу. Екструдований клінкер шорсткий, його поверхня має характерну текстуру, тому їм зазвичай облицьовують стіни. У клінкерної плитки ручного формування і ціна, і характеристики визначаються складністю реалізації та вимогами замовника, проте навіть найпростіший клінкер із цієї категорії коштує на порядок дорожче, ніж типові пресовані або екструдовані зразки.

Клінкер буває заскленим (покритим тонким шаром глазурі) та матовим, з малюнком і без нього, переважно призначеним для внутрішніх та зовнішніх облицювальних робіт. Виробники випускають різні лінійки плитки, дозволяючи вибрати найкращу для кожного конкретного випадку.

Де замовити клінкер-плитку

Клінкерна плитка - різновид керамічного облицювання з гарними експлуатаційними характеристиками, що дозволяють використовувати цей вид обробки в оформленні житлових приміщень та фасадів будівель. Купити матеріал для дому з доставкою можна в інтернет-магазині Plytkar. У каталозі відображається актуальний статус наявності товарів, акційні пропозиції та знижки. Сплатити замовлення можна онлайн та готівкою при отриманні.

FAQ
Відповідаємо на питання
Як замовити плитку?
Доставка. Загальнi умови
Як вибрати малюнок?